Novinky

Vánoce by měly být svátky klidu, pohody a rodinné radosti, proto si i my od toho hračkového koloběhu potřebujeme trošku odpočinout. Jak budeme fungovat do konce roku?

Máme pro vás losy štěstí, se kterými můžete vyhrát poukazy, slevy i věcné výhry. Prvních 25 zákazníků, kteří si od 6. 9. vypůjčí více jak 2 hračky, si může vylosovat lísteček s překvapením.

Prázdniny skončily a s nimi i letní provozní doba. Protože jste nás ale žádali o to, aby byla zachována delší otevírací doba, od září bude otevřeno následovně:

Líbí se vám myšlenka naší půjčovny hraček / bazárku hraček a dětských karnevalových kostýmů? Chcete, abychom ve Zlíně zůstali, nakupovali další hračky k zapůjčení a časem se přesunuli blíže k centru, do větších a reprezentativnějších prostor? Plány máme velké, ale jak to u podnikání bývá, začátky jsou těžké a ztrátové.

Během letních prázdnin bude naše půjčovna s bazárkem otevřená v omezeném režimu. Pokud si chcete půjčit nějakou konkrétní hračku, doporučujeme si ji rezervovat předem.

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky