Bazárek

Jak bazárek funguje?

Pokud vám doma nějaké hračky už překážejí a děti si s nimi nehrají, můžete je zkusit prodat.

Přineste k nám hračku a sepište (na papír či předem e-mailem):

  • V jakém je hračka stavu (jaké má případné opotřebení, poškození) a z kolika dílů se skládá. Pokud je ještě v záruce a máte k ní doklad, můžete ho připojit. Hračky prosím noste čisté. Pokud bude hračka znečištění či příliš poškozená, nemusíme ji do bazárku přijmout.
  • Jakou částku za ni požadujete? Z každé prodané hračky si účtujeme provizi 20 % a o tuto provizi navýšíme prodejní cenu (např. chcete za autíčko 100 Kč, nabídneme ho za 120 Kč). Peníze vám budou vyplaceny až poté, co bude hračka prodána.

Při převzetí hračky s vámi uzavřeme komisní smlouvu, kde si sjednáme všechny potřebné náležitosti.

Nejedná se o výkup, ale o zprostředkování prodeje.

Co bude dál?

Hračku zaevidujeme do systému, vystavíme a nabídneme k prodeji. Vystavení v půjčovně je zdarma, za vystavení na Facebook profilu Koloběh hraček si účtujeme poplatek 15 Kč, za vystavení na webu poplatek 20 Kč.

Na webu i na Facebooku může být hračka vystavena neomezeně dlouho. Stáhneme ji, pokud nás o to požádáte, nebo jakmile se prodá.

Maximální doba vystavení hračky v půjčovně je 3 měsíce (u plyšových hraček 1 měsíc) – pokud se do té doby neprodá, vrátíme vám ji (online může zůstat vystavená i nadále). V průběhu těchto 3 měsíců můžete cenu kdykoliv změnit, budete-li mít pocit, že to může prodej urychlit.

V případě, že si prodej z jakýchkoliv důvodů rozmyslíte a hračka ještě nebude prodaná, můžete si ji kdykoliv vzít zpět, vyřadíme ji z databáze.

Jakmile se nějaká z vašich hraček prodá, budeme vás informovat. Komisní smlouvu si přineste s sebou, abychom vám částku za prodej mohli vyplatit.

Hračky můžete souběžně prodávat i na svých bazarech, jen nám musíte dát neprodleně vědět, když je prodáte, abychom je u nás z nabídky stáhli.

Hračky skládající se z více částí (puzzle apod.) zařadíme do nabídky až poté, co počet dílků přepočítáme. Doporučujeme puzzle doma sestavit a před přinesením k nám nafotit, že je kompletní.Chcete-li prodat lego nebo nějakou stavebnici, doporučujeme ji přinést sestavenou. My ji tak efektivněji zkontrolujeme a následně i rozložíme, pokud bude třeba. Návody a původní obaly jsou vítány.

Větší hračky (kuchyňky, hrací stolky apod.) do bazárku fyzicky zatím nepřijímáme, můžeme je však vystavit online, pokud nám je vyfotíte.

Bazárek kostýmů a masek

Prodat u nás můžete také kostýmy a masky, ze kterých děti už vyrostly. A třeba si rovnou odnesete i nějaký nový kousek.

Přineste k nám kostým a sepište (na papír či předem e-mailem):

  • V jakém je kostým stavu (jaké má případné opotřebení, poškození), jakou bytost představuje a z kolika dílů se skládá. Můžete přidat i foto na postavě. Pokud je kostým v záruce a máte k němu doklad, můžete ho připojit. Kostýmy prosím noste čisté a nepoškozené.
  • Jakou částku za kostým požadujete? Z každé prodané sady si účtujeme provizi 20 % a o tuto provizi navýšíme prodejní cenu. Peníze vám budou vyplaceny až poté, co bude kostým prodán.

Maximální doba vystavení kostýmu je určena dle sezónnosti (např. kostýmy čarodějnic budou nabízeny do 30. 4., poté si majitelé neprodaných sad své kostýmy vezmou zpět). V průběhu vystavení kostýmu na prodejně můžete cenu kdykoliv změnit, budete-li mít pocit, že to může prodej urychlit.

Postup prodeje je stejný jako v případě bazárku hraček.

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky